Rodinný dom, Mudroňova ul., Bratislava

Na Mudroňovej ulici v Bratislave prebehla realizácia rodinného domu s jedným podzemným a tromi nadzemnými podlažiami. Výstavbe predchádzala asanácia staršieho rodinného domu s dvoma nadzemnými a jedným podzemným podlažím, nachádzajúceho sa na pozemku.

Nosná konštrukcia realizovaného domu je v prevažnej miere tvorená monolitickými železobetónovými stenami a stropmi, okrem 3. nadzemného podlažia, kde je nosná konštrukcia vytvorená z oceľových prvkov. Okrem zbúrania pôvodného objektu a realizácie hrubej stavby firma M stav, s.r.o. zároveň realizovala spevnené plochy, zateplenie objektu, sadrokartónové konštrukcie, omietky a ďalšie dokončovacie práce.

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Rodinný dom, Mudroňova ul., Bratislava