Výstavba dvoch bytových domov - Nad lúčkami

V svahovitom teréne, na ulici Nad lúčkami v Bratislavskej mestskej časti Karlova ves spoločnosť M stav, s.r.o. realizovala dva bytové domy s celkovým počtom 17 bytov. Menší z domov má tri nadzemné a jedno podzemné podlažie a nachádza sa v ňom 7 bytov.

Väčší má 3 podzemné a 2 nadzemné podlažia a nachádza sa v ňom 10 bytových jednotiek. Najnižšie podlažie bytových domov slúži ako garáže vlastníkov bytov. Obidva bytové domy sú riešené ako monolitické betónové konštrukcie. Steny a strop posledného podlažia menšieho z domov sú riešené ako drevená konštrukcia. Okrem realizácie hrubej stavby firma M stav, s.r.o. realizovala zateplenie objektov, klampiarske konštrukcie, sadrokartónové konštrukcie, vnútorné úpravy povrchov, ako aj spevnené plochy a oporné múry. Celkový objem dodaných prác : cca 26 mil. SK

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Výstavba dvoch bytových domov - Nad lúčkami