Nadstavba a rekonštrukcia bytového domu, Páričkova

Na bytovom dome sa po demontáži pôvodného krovu nadstavovali dve poschodia s nosnými stenami, priečkami a medzibytovými stenami z tvárnic Ytong, ktoré boli z hľadiska požiadaviek na akustiku doplnené predsadenými sadrokartónovými stenami.

Nosná konštrukcia stropov bola tvorená oceľovými valcovanými nosníkmi na ktoré sa ukladali trapézové plechy s následným dobetónovaním. Vo všetkých priestoroch sa realizoval sadrokartónový podhľad, ktorý zároveň tvoril protipožiarnu ochranu stropov. Nosnú konštrukciu tretieho, ustúpeného podlažia tvorila drevená rámová konštrukcia, opláštená z vonkajšej strany doskami Cetris a zo strany interiéru sadrokartónom. Všetky priečky, ako aj podhľady na tomto podlaží boli realizované ako sadrokartónové. Firma M stav, s.r.o. zároveň realizovala zateplenie budovy , vrátane súvisiacich klampiarskych prác, vnútorné omietky a potery. Celkový objem dodaných prác: 18,9 mil. SK Táto stavba bola prihlásená do súťaže Stavba roka 2008.

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Nadstavba a rekonštrukcia bytového domu, Páričkova