Rodinný dom Stupava

V Stupave firma M stav, s.r.o. realizovala rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál Porotherm, strop na 1 NP je montovaný z keramických vložiek Porotherm.

Dom je zastrešený šikmou strechou s dreveným krovom a betónovou strešnou krytinou. Súčasťou realizovaných prác bolo aj zateplenie objektu kontaktným zatepľovacím systémom, oplotenie a spevnené plochy.

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Rodinný dom Stupava