Rekonštrukcia Rodinného domu, Bratislava

Firma M stav, s.r.o. na Červeňovej ulici v Bratislave vykonáva rekonštrukciu rodinného domu. Na objekte sa menila pôvodná dispozícia miestností búraním pôvodných a vymurovaním nových priečok, zároveň sa nadstavilo nové ustúpené podlažie, s murovanou a oceľovou nosnou konštrukciou. Súčasťou dodávky sú aj všetky PSV práce.

 

 

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Rekonštrukcia Rodinného domu, Bratislava